Vďaka systému HaasConnect udržujú používatelia krok s pokrokom

Haas Automation Europe

‚‚Vďaka systému HaasConnect udržujú používatelia krok s pokrokom‘‘ od Haas Automation Europe

Spoločnosť Haas Automation Europe spúšťa mobilný monitorovací systém HaasConnect pre všetky stroje s ovládaním Next Generation. Systém HaasConnect poskytuje hlásenia o aktuálnom stave stroja (prestoj, chyba, aktívny), rýchlosti vretena, korekciách otáčok vretena, čase cyklu, aktívnych alarmoch, a ešte oveľa viac. Čo je však dôležité, obsluha si dokáže prezerať údaje o stroji a už sa nemusí strachovať, keď stroj zostane bez obsluhy, a manažéri ho môžu využiť na to, aby mali stále prehľad o tom, čo sa deje v dielni.

Vyvinutý s trendom digitalizácie Industry 4.0 na mysli, systém HaasConnect využíva mobilnú komunikáciu medzi vybavením, zariadeniami a ľuďmi, vďaka čomu dokáže zabezpečovať údaje o operáciách v skutočnom čase. Výhodami systému sú zlepšená efektivita, bezpečnosť a kvalita, a zároveň aj schopnosť ovládať procesy ešte predtým, ako prerastú do finančne náročných problémov. Systém zároveň zvyšuje aj možnosť proaktívnej údržby.

Systém monitoruje zariadenie prostredníctvom textových správ, emailových správ, príp. on-line ovládacieho panelu HaasContact, upozornenia zahŕňajú alarmy v rámci stroja, korekcie posúvania, korekcie rýchlosti vretena, korekcie rýchloposunov, spustenie a zastavenie cyklu. Na základe zvolených upozornení sú používatelia neustále informovaní o pripojenom zariadení.

Ak chcete nastaviť systém HaasConnect, najprv si stiahnite aplikáciu HaasConnect do svojho mobilného zariadenia z obchodu Apple alebo obchodu Google Play. Následne si stačí len vytvoriť konto služby HaasConnect prostredníctvom stránky HaasCNC.com, vybrať si možnosť MyHaas a potom si zvoliť HaasConnect na pripojenie stroja Haas k aplikácii HaasConnect.

Systém HaasConnect je k dispozícii pre všetky stroje s verziou ovládania Haas Connect 100.16.000.1001 a vyššou, a s aktívnym sieťovým pripojením.

Ovládanie Next Generation spoločnosti Haas Automation je najnovším vylepšením už aj tak najjednoduchšieho ovládania CNC strojov v odvetví strojového obrábania. Ponúka výrazne vylepšené používateľské rozhranie vrátane konzistentnejšej a intuitívnejšej navigácie, podstatne vylepšenej pripojiteľnosti a úplne nového systému vizuálneho programovania (VPS). Do vývoja najlepšieho ovládacieho hardvéru a softvéru v tomto priemyselnom odvetví sme investovali roky práce.

Viac noviniek

Spoločnosť Haas Automation Europe (HAE) s radosťou oznamuje, že nadácia Gene Haas Foundation (GHF) v...
Veľmi populárna vŕtačka/závitovačka DT-1 od spoločnosti Haas Automation, Inc. je teraz dostupná s vretenom s&
Spoločnosť Haas Automation oslavuje najlepšie výsledky v histórii dosiahnuté na európskom veľtrhu; spoločnosť si pred
Spoločnosť Haas Automation Inc. prerobila a opätovne spustila svoju medzinárodnú webovú stránku, ktorá sa ter
Spoločnosť Haas Automation Europe zverejnila podrobnosti o svojich najnovších prezentačných dňoch, ktoré sa budú k
Adresa
Mercuriusstraat 28
1930
Zaventem
Belgicko
Typ spoločnosti
Výrobca
Exportné regióny
Európa
Certifikáty
DIN EN ISO 9001:2008
Založenie
1983