Katalóg

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

16.06.2022 01:06

MAE vydáva nový hlavný katalóg 2022

Na začiatku veľtržnej sezóny vydáva spoločnosť MAE svoj nový hlavný katalóg na rok 2022/23. Osobitne vyzdvihuje nové produkty BB 42, BL 89, ako aj krokové motory s integrovanou elektronikou

Bezkartáčové dúchadlo BB 42 je najmenšie dúchadlo talianskeho výrobcu pohonnej techniky s priemerom 76 mm a presviedča svojím kompaktným dizajnom a nízkou hlučnosťou. Striedavý motor BL 89 SI stanovuje nové štandardy s otáčkami do 20 000 ot/min a je ideálny na nahradenie neefektívnych striedavých motorov v existujúcich priemyselných aplikáciách. Vďaka sérii ST XX STE, ktorá je k dispozícii od augusta 2021, sú teraz krokové motory MAE vyrábané v Európe k dispozícii aj so špičkovou elektronikou pripojenou priamo k motoru. Táto riadiaca elektronika sa ovláda prostredníctvom CANopen, EtherCAT alebo digitálnych vstupov, takže už nie sú potrebné externé komponenty v rozvádzači.

Po prvý raz v histórii spoločnosti MAE boli s vydaním nového katalógu do tzv. preferovaných sérií zaradené vybrané výrobky, ktoré sú k dispozícii bez minimálneho množstva objednávky a s optimalizovanou dodacou lehotou. Farebné označenie umožňuje zákazníkom rýchlo identifikovať tieto série a možnosti dostupnosti.

Katalóg je k dispozícii online na adrese: https: //www.dunkermotoren.com/en/downloads/catalogues/

Viac noviniek

Séria jednosmerných motorov GR od spoločnosti Dunkermotoren sa na trhu za desaťročia osvedčila ako mimoriadne robustná a spoľahlivá. Preto sa tento rad teší veľkej obľube a je vzorom pre ostatných dodávateľov. S najnovšou revíziou spoločnosť Dunkermotoren zlepšuje tepelný manažment a odolnosť proti korózii, čo ďalej rozširuje jej vedúce postavenie.

Po BG 66, BGE5510 a BG 95 je teraz BG 75 k dispozícii aj vo verzii dPro. S trvalým výstupným výko...

Pokračujúci vývoj v oblasti digitalizácie ponúka automatizačnej technike širokú škálu nových možností a prístupov na realizáciu automatizačných riešení. Kľúčovými slovami sú decentralizácia, modularita a flexibilita. Spoločnosť Dunkermotoren, značka AMETEK Advanced Motion Solutions, je priekopníkom a svetovým lídrom na trhu integrovaných inteligentných BLDC motorov, ktorý je na tomto trhu inovatívne aktívny a svojim zákazníkom ponúka s finálnou verziou nexofox MotionCode dokonalé prostredie na realizáciu nových prístupov k automatizácii.
Tento rok sa sps Italia bude opäť konať ako prezenčný veľtrh. V dňoch 24. až 26. mája 2022 predstavia dodávatelia komponentov a systémov najnovšie inovácie v oblasti elektrickej automatizačnej techniky. Spoločnosť Dunkermotoren a jej koncernová sestra MAE budú tiež zastúpené ako vystavovatelia a svoje produktové novinky predstavia v hale 5 v stánku L005
Spoločnosť MAE, ktorá je známa ako dlhoročný výrobca dúchadiel a motorov v oblasti priemyselných a súkromných čistiacich aplikácií, vystavuje tento rok po prvýkrát spolu so svojou sesterskou spoločnosťou Dunkermotoren na veľtrhu Interclean v Amsterdame. Obe spoločnosti budú spoločne prezentovať svoje nové výrobky v hale 5 v stánku 505.
S motorom na striedavý prúd BL 89 SI predstavuje spoločnosť MAE vysokorýchlostný motor, ktorý vďaka integrovanej elektronike ponúka mnoho funkcií. Tá na jednej strane umožňuje enormne široký rozsah otáčok 3000 - 20 000 ot/min a na druhej strane umožňuje jednoduché riadenie nábehového prúdu, trvalého prúdu a otáčok