Katalóg

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

21.06.2022 01:06

Dunkermotoren vylepšuje kompletný rad kartáčovaných jednosmerných motorov

Séria jednosmerných motorov GR od spoločnosti Dunkermotoren sa na trhu za desaťročia osvedčila ako mimoriadne robustná a spoľahlivá. Preto sa tento rad teší veľkej obľube a je vzorom pre ostatných dodávateľov. S najnovšou revíziou spoločnosť Dunkermotoren zlepšuje tepelný manažment a odolnosť proti korózii, čo ďalej rozširuje jej vedúce postavenie.

Na zlepšenie odvodu tepla sa doteraz pozinkované, strieborné motory GR zmenili na čierny kryt (KTL). To umožňuje dosiahnuť až o 10 % vyšší trvalý krútiaci moment, čo vedie k zvýšeniu výstupného výkonu. Vďaka lepšiemu tepelnému manažmentu sa zvýšenie výkonu dosahuje bez zmeny priebehu charakteristickej krivky motorov. Túto zmenu je možné zaviesť do existujúcich aplikácií bez akýchkoľvek úprav.

Pri predchádzajúcom pozinkovanom zinkovom povlaku GR 80 nebolo možné splniť požiadavky na koróziu a hygienu v železničnom a potravinárskom priemysle. Už nejaký čas sa ako špeciálne riešenie pre takéto aplikácie používajú puzdrá s povrchovou úpravou KTL (katodický ponorný náter s čiernou farbou). Ten prešiel skúškou soľnou hmlou podľa normy DIN EN ISO 9227 v trvaní 192 hodín s vynikajúcimi výsledkami.

Aby bola táto technika teraz k dispozícii všetkým zákazníkom, tento typ povlaku sa preniesol do štandardných výrobkov. Týmto opatrením je produktový rad GR naďalej optimálne vybavený pre budúcnosť.

Viac noviniek

Na začiatku veľtržnej sezóny vydáva spoločnosť MAE svoj nový hlavný katalóg na rok 2022/23. Osobitne vyzdvihuje nové produkty BB 42, BL 89, ako aj krokové motory s integrovanou elektronikou

Po BG 66, BGE5510 a BG 95 je teraz BG 75 k dispozícii aj vo verzii dPro. S trvalým výstupným výko...

Pokračujúci vývoj v oblasti digitalizácie ponúka automatizačnej technike širokú škálu nových možností a prístupov na realizáciu automatizačných riešení. Kľúčovými slovami sú decentralizácia, modularita a flexibilita. Spoločnosť Dunkermotoren, značka AMETEK Advanced Motion Solutions, je priekopníkom a svetovým lídrom na trhu integrovaných inteligentných BLDC motorov, ktorý je na tomto trhu inovatívne aktívny a svojim zákazníkom ponúka s finálnou verziou nexofox MotionCode dokonalé prostredie na realizáciu nových prístupov k automatizácii.
Tento rok sa sps Italia bude opäť konať ako prezenčný veľtrh. V dňoch 24. až 26. mája 2022 predstavia dodávatelia komponentov a systémov najnovšie inovácie v oblasti elektrickej automatizačnej techniky. Spoločnosť Dunkermotoren a jej koncernová sestra MAE budú tiež zastúpené ako vystavovatelia a svoje produktové novinky predstavia v hale 5 v stánku L005
Spoločnosť MAE, ktorá je známa ako dlhoročný výrobca dúchadiel a motorov v oblasti priemyselných a súkromných čistiacich aplikácií, vystavuje tento rok po prvýkrát spolu so svojou sesterskou spoločnosťou Dunkermotoren na veľtrhu Interclean v Amsterdame. Obe spoločnosti budú spoločne prezentovať svoje nové výrobky v hale 5 v stánku 505.
S motorom na striedavý prúd BL 89 SI predstavuje spoločnosť MAE vysokorýchlostný motor, ktorý vďaka integrovanej elektronike ponúka mnoho funkcií. Tá na jednej strane umožňuje enormne široký rozsah otáčok 3000 - 20 000 ot/min a na druhej strane umožňuje jednoduché riadenie nábehového prúdu, trvalého prúdu a otáčok