Katalóg

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

17.05.2023 00:00

Majú naše nádrže na kvapalný dusík kvapalný dusík?

Odpoveď na inzerát

Keď porovnávate a kupujete nádrže na tekutý dusík, musíte mať túto otázku: Bude nádrž na tekutý dusík, ktorú si kúpim, dodávaná s tekutým dusíkom ako minerálna voda? Odpoveď je nie, nádrž na kvapalný dusík nebude dodávaná s kvapalným dusíkom.

V prvom rade je potrebné prepravovať kvapalný dusík veľmi opatrne, teplota kvapalného dusíka je -196 ℃, ak sa počas prepravy náhodou vyleje, môže spôsobiť zranenie ľudí, čo je viac ako strata. Po druhé, ak si kúpite nádrž na kvapalný dusík skladového typu s kvapalným dusíkom, musíte sa obávať, či sa nepoškodí hrdlová rúrka v dôsledku otrasov na ceste, a ak sa poškodí hrdlová rúrka, nádrž na kvapalný dusík sa nemôže používať.

Preto sa naša nádrž na kvapalný dusík nedodáva s kvapalným dusíkom, odkiaľ teda kvapalný dusík pochádza? Zvyčajne sa tekutý dusík predáva v miestnych trhoch s plynom a chemických závodoch, ale pre vašu bezpečnosť nezabudnite naplniť nádrž tekutým dusíkom a dajte si pozor na omrzliny. Aj keď sa nedodáva s tekutým dusíkom, v závislosti od modelu pribalíme vedro a ochranný kryt. Sme predajcom aj výrobcom, každá nádrž na tekutý dusík prechádza niekoľkými procesmi a prísnymi testami.

TianChi KGSQ nádoby na tekutý dusík pri výrobe prísne uplatňujú špecifikáciu kvality "Biologické nádoby na tekutý dusík GB/T 5458-2012" a všetky výrobky prešli funkčnou skúškou Inštitútu pre dohľad nad kvalitou výrobkov a kontrolu kvality. Získali sme certifikát kvality ISO9001 a certifikát kvality CE EÚ. Poskytujeme vysokokvalitné výrobky a perfektný popredajný servis, neváhajte nás kontaktovať.Odpoveď na inzerát

Kategória
Ponuky

Štát
Čína

Oblasť
Henan

Umiestnenie
Zhengzhou