Katalóg

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

18.05.2023 00:00

Ako správne naplniť novú Dewarovu fľašu tekutým dusíkom?

Odpoveď na inzerát

V zakúpených Dewarových nádobách nie je tekutý dusík, iba fľaša, takže ako správne a bezpečne naplniť tekutý dusík? Po získaní novo zakúpenej nádoby skontrolujte, či na vonkajšej strane nádoby nie je nejaký hrbolček alebo rozbitie, či je vnútro suché a či sa v nádobe nenachádzajú nejaké cudzie predmety. Po ich zabezpečení môžeme začať plniť tekutý dusík.

Pri plnení tekutého dusíka nádrž najprv vopred ochlaďte, nalejte do nej malé množstvo tekutého dusíka a až potom ju naplňte. Kvapalný dusík by sa mal plniť na dobre vetranom mieste, pokiaľ možno vonku. Ak je to potrebné urobiť v interiéri, otvorte okná a dvere, aby ste udržali dobré vetranie a predišli tak nebezpečenstvu nízkeho obsahu kyslíka spôsobeného odparovaním kvapalného dusíka do vzduchu. Plnenie tekutým dusíkom by sa malo vykonávať pomaly a v malých množstvách, aby bol proces plnenia plynulejší. Prvé vstreknutie tekutého dusíka by malo byť približne jedna tretina objemu Dewarovej fľaše a potom by sa nádrž s tekutým dusíkom mala nechať 24 hodín vychladnúť a potom postupne naplniť na požadovanú kapacitu.

Je dôležité poznamenať, že tekutý dusík by sa mal plniť s dobrou ochranou, pretože ultranízka teplota tekutého dusíka môže spôsobiť omrzliny ľudského tela.

Nádoby na tekutý dusík TianChi KGSQ pri výrobe prísne uplatňujú špecifikáciu kvality "Biologické nádoby na tekutý dusík GB/T 5458-2012" a všetky výrobky prešli funkčnou skúškou Inštitútu pre dohľad a kontrolu kvality výrobkov. Získali sme certifikát kvality ISO9001 a certifikát kvality CE EÚ. Poskytujeme vysokokvalitné výrobky a dokonalý popredajný servis, neváhajte nás kontaktovaťOdpoveď na inzerát

Kategória
Ponuky

Štát
Čína

Oblasť
Henan

Umiestnenie
Zhengzhou