Katalóg

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

22.05.2023 00:00

Automatické plnenie kvapalným dusíkom - samonapúšťacie nádrže na kvapalný dusík

Odpoveď na inzerát

Nádrže na kvapalný dusík sa vyrábajú na uchovávanie vzoriek, ktoré si vyžadujú prostredie s nízkou teplotou, aby zostali aktívne, ale ani pri precíznom návrhu nedokážu ručne vyrábané nádrže zastaviť odparovanie kvapalného dusíka, čo si vyžaduje neustále plnenie nádrží kvapalným dusíkom. Plnenie tekutým dusíkom s teplotou až -196 °C však môže u ľudí ľahko spôsobiť omrzliny. Na vyriešenie tohto problému spoločnosť TianChi predstavila samonapĺňacie nádrže na kvapalný dusík.

Na rozdiel od bežných nádrží na kvapalný dusík sa samonapĺňacia nádrž na kvapalný dusík plní kvapalným dusíkom automaticky pomocou automatického stláčania. Jej vnútorná a vonkajšia vrstva sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá má vynikajúcu odolnosť proti korózii a tepelnú izoláciu, a vákuová vrstva v strede je vyplnená adsorbentom, čo je tenký dovážaný viacvrstvový kompozitný materiál bez oleja a mastnoty s vynikajúcou tepelnou izoláciou. Ventil v ústí nádrže zároveň reguluje výstup kvapalného dusíka v nádrži. Keď potrebujete naplniť kvapalný dusík do iných nádrží na kvapalný dusík, stačí otvoriť posilňovací ventil a pozorovať, ako sa tlak v nádrži zvýši na ≥ 0,05 MPa, a potom sa kvapalný dusík môže naplniť automaticky po odskrutkovaní vypúšťacieho ventilu, ktorý si nevyžaduje ľudské vypúšťanie a nebude ovplyvnený elektrickým prúdom, skutočne automatická samočinná nádrž na kvapalný dusík.

Nádoby na kvapalný dusík TianChi KGSQ pri výrobe prísne uplatňujú špecifikáciu kvality "Biologické nádoby na kvapalný dusík GB/T 5458-2012" a všetky výrobky prešli funkčnou skúškou Inštitútu pre dohľad nad kvalitou výrobkov a kontrolu. Získali sme certifikát kvality ISO9001 a certifikát kvality CE EÚ. Poskytujeme vysokokvalitné výrobky a dokonalý popredajný servis, neváhajte nás kontaktovať.
Odpoveď na inzerát

Kategória
Ponuky

Štát
Čína

Oblasť
Henan

Umiestnenie
Zhengzhou