Katalóg

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

26.05.2023 01:00

Fľaša KGSQ Dewar, zaručuje bezpečnosť prepravy a bezstarostnosť

Odpoveď na inzerát

Dewarove fľaše sa vo všeobecnosti delia na skladovacie a prepravné. Za bežných skladovacích podmienok stačí použiť Dewarove fľaše skladovacieho typu, vďaka ktorým sa kvapalný dusík odparuje pomalšie a uchováva sa dlhšie, ale nevyhnutne sa vyskytnú situácie pri preprave, ako zabezpečiť bezpečnú prepravu Dewarových fliaš a kvapalného dusíka vo fľašiach, keď je cesta hrboľatá.

Prepravné Dewarove fľaše TianChi majú špeciálnu antivibračnú štruktúru s konzolou medzi vnútornou a vonkajšou vrstvou na zníženie amplitúdy chvenia vnútornej vrstvy a hrdlovej rúrky, ktorá je pevná a odolná a nie je ľahké ju poškodiť; ľahký materiál z leteckého hliníka je odolný voči korózii a má silnú schopnosť uchovávať teplo; vákuová vrstva medzi vnútorným a vonkajším sendvičom je vyplnená izolačným materiálom a iteratívne zabalená pomocou pokročilej technológie, aby sa zaručilo dobré odparovanie kvapalného dusíka v Dewarových fľašiach.

Sme výrobca, každá fľaša Dewar sa tu vyrába ručne v továrni, po vrstvách procesov a testovaní, aby sa zabezpečilo, že po preprave kartónu a naplneného obalu do vašich rúk nenastane žiadny problém. Sme garantom, päťročná záruka na vákuum, certifikácia kvality ISO9001, certifikácia kvality CE EÚ.

TianChi KGSQ nádoby na tekutý dusík prísne implementujú špecifikáciu kvality "Biologické nádoby na tekutý dusík GB/T 5458-2012" vo výrobe a všetky výrobky prešli funkčnou skúškou Inštitútu pre dohľad nad kvalitou výrobkov a kontrolu. Poskytujeme vysokokvalitné výrobky a dokonalý popredajný servis, neváhajte nás kontaktovať!Odpoveď na inzerát

Kategória
Ponuky

Štát
Čína

Oblasť
Henan

Umiestnenie
Zhengzhou