Katalóg

Medic Laser Store

Medic Laser Store

Medic Laser Store

16.09.2023 01:00

GE VOLUSON E10 ULTRAZVUK

Odpoveď na inzerát

Ultrazvukový prístroj GE Voluson E10 je prémiový ultrazvuk pre ženské zdravie, ktorý skutočne zodpovedá názvu "prémiový". Jeho najvýznamnejšou funkciou je nový snímač Matrix 4D. Ide o plne elektronickú 4D sondu bez pohyblivých častí. Znamená to, že nedochádza k "zametaniu" sondy a všetky snímky sa získavajú súčasne bez oneskorenia. To znamená, že snímková frekvencia je vyššia, kvalita obrazu je skvelá a diagnostické snímky sú oveľa presnejšie.

Najnovší ultrazvukový systém Voluson E10 zo série Expert je určený pre pokročilé ženské ordinácie. Kde sú zložité prípady pravidlom, nie výnimkou. Kde denne riešite zložité diagnostické otázky. Tam, kde k vám pacienti prichádzajú po sebavedomé odpovede.

Nový Voluson E10 je založený na inovatívnej architektúre systému Radiance, ktorá stanovuje nové štandardy v oblasti zobrazovacieho výkonu* tým, že poskytuje veľkolepé 2D a 3D/4D snímky; vynikajúcu penetráciu pre vaše technicky náročné vyšetrenia; nové nástroje na zobrazovanie objemu a pokročilé aplikácie, ktoré vám pomôžu riešiť zložité prípady. Voluson E10 podporuje aj novú generáciu HDliveTM od spoločnosti GE - HDlive Silhouette a HDlive Flow - snímky sú skutočne výnimočné!

Spoločnosť GE je všeobecne uznávaná ako svetový líder v oblasti technológie ultrazvukových systémov pre zdravotnú starostlivosť o ženy. Séria ultrazvukových prístrojov GE Voluson spoločnosti umožňuje gynekológom a lekárom v oblasti pôrodníctva, gynekológie a plodnosti ľahko vykonávať komplexné vyšetrenia ženského zdravia, pričom poskytuje presnú diagnostiku prostredníctvom špičkovej kvality obrazu v kritickom čase.

Prístroj GE Voluson E10 bol navrhnutý tak, aby nahradil, ale nie úplne nahradil lacnejší prístroj GE Voluson E8, pretože ponúka štyrikrát vyšší výpočtový výkon ako prístroj GE Voluson E8, takže umožňuje pokročilé aplikácie a efektívne pracovné postupy. V porovnaní s modelom E8 disponuje model E10 väčšou obrazovkou na lepšie zobrazenie skenov, sofistikovanejšou tvorbou lúča a novšími technológiami vykresľovania. Výnimočný výpočtový výkon a rýchlosť prístroja GE Voluson E10 znamenajú rýchlejšie vykresľovanie a plynulejšie snímky, ktoré poskytujú mimoriadne jasný a realistický živý obraz v HD kvalite.

Vlastnosti a špecifiká prístroja GE Voluson E10
  • 4D elektronická matica 4D prevodník
  • HD Live
  • 23" širokouhlý LED monitor
  • 12.1" viacdotykový dotykový panel
  • Osvetlenie portu sondy
  • Optimalizovaná ergonómia
  • Pokročilá volumetrická redukcia škvŕn V-SRI
  • Veľmi vysoká snímková frekvencia pri 2D a 4D zobrazovaní
  • 4-násobný výpočtový výkon oproti Voluson e8

Odpoveď na inzerát

Kategória
Ponuky

Štát
Indonézia

Oblasť
DKI Jakarta

Umiestnenie
Kota Jakarta Selatan

Dátum ukončenia
31.12.2024 08:55