Katalóg

ARNO-Werkzeuge Karl-Heinz Arnold GmbH

ARNO-Werkzeuge Karl-Heinz Arnold GmbH

ARNO-Werkzeuge Karl-Heinz Arnold GmbH

14.11.2022 00:11

Pre najvyšší vŕtací výkon: SHARK-DRILL2 pre rôzne rozsahy priemerov a hĺbky vŕtania: ARNO-Werkzeuge Karl-Heinz Arnold GmbH

Mimoriadne silný, stabilný a presný: Ak hľadáte alternatívu k vrtákom z tvrdokovu s vymeniteľnými reznými doštičkami, SHARK-DRILL2 je tou správnou voľbou. Tento systém ľahko zvláda veľký objem triesok pri vysokých posuvoch - vďaka vnútornému chladeniu s optimalizovaným výstupom chladiacej kvapaliny, širokým komorám na triesky, kompletnému povlaku, ako aj plynulému vypúšťaniu komory na triesky v límci. Optimálny čelný kontakt v držiaku poskytuje dodatočnú stabilitu pri vysokých axiálnych silách.
Aby ste mohli obrábať oceľ, nehrdzavejúce ocele, neželezné kovy aj liate materiály s mimoriadnou presnosťou SHARK-DRILL2, sú k dispozícii rezné doštičky z tvrdokovu v rôznych triedach a geometriách s brúsením hrotov pre vynikajúce správanie sa pri centrovaní. Rezné doštičky môžete pohodlne a rýchlo meniť v nainštalovanom stave, pričom skrutky Torx Plus® s efektom sťahovania zabezpečujú bezpečné a stabilné uchytenie. Keďže jeden držiak je vhodný pre viacero priemerov vrtákov, ušetríte aj čas a peniaze. Výsledok: Využívate veľmi dobré tolerancie vrtákov a vysoké posuvy - podobne ako pri vrtákoch z tvrdokovu - pri mimoriadne atraktívnom pomere ceny a výkonu.

Viac noviniek

Výsledkom je dlhá životnosť nástroja a vysoké otáčky, ako aj bezpečné procesy. Stručne povedané, pat...