Katalóg

GEDA GmbH

  • DIN EN ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015
  • ISO 9001:2015

GEDA GmbH

  • DIN EN ISO 45001:2018
  • ISO 14001:2015
  • ISO 9001:2015

11.06.2024 01:06

Silný motor v srdci Birminghamu

GEDA Multilift P22 Premium ako pomocník v druhom najväčšom meste Anglicka

Prémiová verzia GEDA Multilift P22 sa používala ako pomocník na náročnom stavenisku v anglickom West Midlands. V centre Birminghamu sa stavia komplex budov s 226 luxusnými bytmi.

V centre britského mesta Birmingham sa stavia komplex budov JQ Rise, ktorý pozostáva z 226 luxusných jedno- a dvojizbových bytov v centre mesta. Dôležité zariadenia občianskej vybavenosti, ako sú supermarkety, lekárne a reštaurácie, sa nachádzajú v pešej vzdialenosti alebo len niekoľko minút od bytov. V bezprostrednej blízkosti komplexu budov sa nachádzajú aj dôležité zariadenia, ako napríklad University College, Arena a O2 Academy. Vďaka modernému dizajnu a exkluzívnemu interiérovému vybaveniu sú byty vyhľadávanou nehnuteľnosťou pre nájomníkov s najvyššou úrovňou komfortu bývania.

Zodpovedná stavebná spoločnosť si na obdobie výstavby z rôznych dôvodov vybrala ako ideálneho pomocníka GEDA Multilift P22 Premium. Dôležité bolo, aby boli zamestnanci a materiál chránení pred dažďom a vetrom. Okrem toho na rozdiel od otvorených prepravných plošín môže Multilift jazdiť vyššou rýchlosťou, čo šetrí veľa času a peňazí. Pre väčší pocit bezpečnosti boli zvolené bezpečnostné dvere s výškou podlahy 2,1 m, ktoré sú možné pri sérii GEDA Multilift a umožňujú menšiu vzdialenosť od budovy, ako aj vysokú rýchlosť stroja.
Výťah bol prenajatý prostredníctvom nášho partnera Hoist Hire Service.


Multilift P22 Premium Výťah GEDA Multilift P22 Premium sa na stavbe používa už 12 mesiacov a prepravuje osoby aj materiál na stavbu. Na prepravu vo výškach je vyškolený výťahový operátor, ktorého úlohou je odborne obsluhovať výťah pri prístupe na 24 poschodí.
Tie sú vybavené bezpečnostnými dverami vo vysokých a uzavretých podlažiach, ktoré zabezpečujú bezpečný prístup do budovy. S rýchlosťou 54 m/min sa dá rýchlo priblížiť k celej výške stavby 75 m. Maximálna výška zdvihu výťahu GEDA Multilift P22 je 200 metrov. S nosnosťou 2000 kg je výťah skutočnou silou.
S rozmermi plošiny 1,4 m x 3,2 m x 2,1 m ponúka výťah dostatok priestoru a možností na prepravu potrebného materiálu na stavenisku. Patria sem okná, potrubia a všetko potrebné na suché práce v interiéri.
Zvláštnosťou tohto staveniska bolo kotvenie cez okná. Musela sa na to vytvoriť špeciálna konštrukcia, aby sa nepoškodila tehlová fasáda. Vďaka vynikajúcej spolupráci medzi spoločnosťou Hoist Hire Services, stavebným oddelením spoločnosti GEDA a zodpovednou lešenárskou firmou bola táto úloha zvládnutá na výbornú.
Spolupráca už takmer 20 rokov Bavorský výrobca priemyselných a stavebných kladkostrojov GEDA spolupracuje so spoločnosťou Hoist Hire Service na stavbách vo Veľkej Británii už takmer 20 rokov. V tomto projekte si zariadenie prenajala spoločnosť Hoist Hire Service a inštalovala ho pred lešenie patriace spoločnosti Intercity Scaffolding.

Spoločnosti GEDA a Hoist Hire Service si veľmi cenia dlhoročnú spoluprácu a opäť dokazujú, ako úspešne zvládajú výzvy. Kvalita a podpora sú rozhodujúce pre spoločný úspech.

Viac noviniek

Niekoľko zariadení GEDA pomáha dokončiť exkluzívne byty v novom pražskom komplexe budov.

15.03.2024 01:05

ČAS NA NOVÚ KAPITOLU
Začala sa nová kapitola v GEDA Central

04.03.2024 01:05

ČAS NA NOVÚ KAPITOLU
GEDA otvára novú kapitolu 29. februára 2024 ULOŽTE SI DÁTUM - 29.02.2024. V tento deň otvoríme novú kapitolu v spoločnosti GEDA exkluzívnym online podujatím.
23 zariadení GEDA používaných pri rozsiahlej rekonštrukcii pražskej nemocnice v Motole
Dopravné plošiny GEDA prispievajú k úspešnej rekonštrukcii historickej záhrebskej katedrály.
Hrad Frederiksborg v Dánsku prechádza rozsiahlou rekonštrukciou s výťahmi GEDA