Katalóg

Heimerle + Meule GmbH

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery
  • Responsible Gold Guidance

Heimerle + Meule GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 13485
  • LBMA Zertifikat - Good Delivery

05.07.2024 02:07

Čisté skúsenosti - Arnd Gollan sa pripája k tímu Heimerle + Meule

Arnd Gollan nastúpil 1. apríla 2024 na novú pozíciu riaditeľa pre medzinárodný obchodný rozvoj v spoločnosti Heimerle + Meule GmbH v Pforzheime.

Arnd Gollan nastúpil 1. apríla 2024 na novú pozíciu riaditeľa pre medzinárodný obchodný rozvoj v spoločnosti Heimerle + Meule GmbH v Pforzheime. S pôsobivými 30-ročnými skúsenosťami v oblasti drahých kovov si so sebou prináša hlboké odborné znalosti a množstvo úspešných projektov.

Jeho príchod znamená pre spoločnosť významný krok, pretože využije svoje odborné znalosti na rozvoj nových obchodných oblastí a podporu medzinárodného rastu. Pred nástupom do spoločnosti Heimerle + Meule pracoval Arnd Gollan pre renomované spoločnosti ako Agosi, Umicore a Degussa. Zohral kľúčovú úlohu pri otváraní nových trhov a zriaďovaní výrobných závodov v zahraničí.

Najmä jeho práca pre spoločnosti Agosi a Umicore v Thajsku a Číne, kde sa významne podieľal na zriadení rafinérie, svedčí o jeho angažovanosti a odborných znalostiach v oblasti medzinárodného obchodu. V Kanade Arnd Gollan inicioval úspešné prevzatie miestneho závodu na výrobu drahých kovov pre spoločnosť Agosi, čím vytvoril prvú stopu v Severnej Amerike. Arnd Gollan viedol rozvoj a obnovu priemyselných aktivít v oblasti drahých kovov novozaloženej veľkoobchodnej divízie spoločnosti Degussa v Pforzheime.

Vďaka týmto skúsenostiam hlboko porozumel komplexným požiadavkám obchodu s drahými kovmi a stal sa vyhľadávaným odborníkom v tomto odvetví. V spoločnosti Heimerle + Meule využije Arnd Gollan svoje rozsiahle skúsenosti v oblasti fúzií a akvizícií na rozšírenie divízie priemyselnej recyklácie. Jeho hlavnou úlohou bude identifikovať nové oblasti podnikania a aktívne sa podieľať na projektoch strategického riadenia.

Jeho cieľom je pokračovať v budovaní pozície spoločnosti ako popredného poskytovateľa na medzinárodnom trhu s drahými kovmi a podporovať udržateľný rast. Vďaka odborným znalostiam Arnda Gollana a jeho záväzku k inováciám a udržateľnosti má spoločnosť Heimerle + Meule pred sebou sľubnú budúcnosť. Jeho vymenovanie do funkcie riaditeľa pre medzinárodný obchodný rozvoj podčiarkuje záväzok spoločnosti dosahovať vynikajúce výsledky a rásť v celosvetovom meradle.

Viac noviniek

Tešíme sa na stretnutie s vami na veľtrhu INVEST

v Stuttgarte

26. - 27. apríla 20...

Spoločnosť Heimerle + Meule predáva materiály Eldy Plus® na trhu veľmi úspešne už viac ako štyri roky. Doteraz ich bolo možné ponúknuť len spokojným zákazníkom ako materiál na frézovanie. To sa však teraz s novou tlačiarňou FilaPrintM mení!

Tešíme sa na stretnutie s vami na veľtrhu Blechexpo 2023.

07. - 10. novembra 202...