Katalóg

E+E Elektronik Ges.m.b.H.

E+E Elektronik Ges.m.b.H.

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

E+E Elektronik Ges.m.b.H.

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

Späť na zoznam

Digitálny snímací modul (HTM502 ) od E+E Elektronik Ges.m.b.H.

Dotaz na produkt  

Snímací modul HTM502 od rakúskeho výrobcu senzorov E+E Elektronik ponúka cenovo výhodné riešenie na meranie vlhkosti a teploty.

Vyznačuje sa jednoduchou implementáciou, vysokou presnosťou a spoľahlivosťou. Integrácia a vymeniteľnosť prostredníctvom rozhrania I2C umožňujú rýchlu realizáciu projektu. Integrovaná ochrana snímača a mechanicky odolný kryt podporujú širokú škálu aplikácií. Modul je obzvlášť vhodný pre cenovo citlivé aplikácie v oblasti HVAC, ale aj pre priemyselné aplikácie.
Vynikajúca presnosť merania, robustná konštrukcia

Snímací modul HTM502 meria vlhkosť a teplotu s presnosťou ±2,0 % relatívnej vlhkosti a ±0,3 °C (0,54 °F) a môže sa používať v aplikáciách s teplotou od 5 °C do 60 °C (41...140 °F). Robustný kryt poskytuje modulu veľkú mechanickú stabilitu a zabezpečuje jednoduchú manipuláciu tým, že zabraňuje náhodnému kontaktu so snímacím prvkom. Integrovaná povrchová úprava snímača E+E chráni snímací prvok pred znečistením a koróziou, čím zlepšuje výkon merania a dlhodobú stabilitu v náročných a drsných prostrediach.

Rýchla integrácia prostredníctvom rozhrania I2C

Rozhranie I2C umožňuje jednoduchú integráciu modulu vlhkosti a teploty, čo znamená, že projekty možno realizovať rýchlo. HTM502 ponúka dva prevádzkové režimy merania (režim jednorazového alebo periodického merania) a podporuje komunikačné rýchlosti do 1000 kHz. Vďaka nízkemu napájaciemu napätiu 2,35 - 3,60 V a nízkym požiadavkám na prúd je modul vhodný aj pre aplikácie s nízkou spotrebou energie.

Jednoduchá inštalácia a výmena

Konštrukcia modulu HTM502 umožňuje jednoduchú inštaláciu bez dodatočných implementačných režijných prác alebo spájkovania. Vďaka 4-kolíkovej konektorovej zástrčke možno snímací modul rýchlo vymeniť v teréne.

Dotaz na produkt