Katalóg

ITT Enidine GmbH

Späť na zoznam

Viscous speed governor od ITT Enidine GmbH

Dotaz na produkt  

Jednoduchá, ľahká a zároveň robustná konštrukcia viskózneho regulátora otáčok (VSG) poskytuje spoľahlivý výkon v širokom spektre priemyselných aplikácií. VSG využíva technológiu viskózneho strihu na báze silikónu na riadenie rotácie hriadeľov a zaťaženia závesov. Rotor v pevnom puzdre je obklopený silikónovým olejom. Pri otáčaní hriadeľa vnútorný rotor strihá silikónový olej, čím vytvára odpor a plynulý pohyb. Viskozita média každého VSG sa vyberá s ohľadom na rôzne premenné, ako je veľkosť komponentu, hmotnosť, podpora pružiny a požadovaný čas cyklu.
Vynikajúci na ovládanie rolovacích a protipožiarnych dverí

Pri nových inštaláciách a modernizáciách možno jednoducho nainštalovať jedno VSG do šachty rolovacích dverí s drážkou. V tomto prípade je potrebné dodržiavať pokyny výrobcu dverí. Na rozdiel od zariadení so západkovými mechanizmami si VSG nevyžadujú žiadne nastavenia počas inštalácie alebo prevádzky a môžu ovládať rýchlosť otvárania a zatvárania väčšiny veľkých dverí. V prípade nadrozmerných dverí alebo brán je možné použiť viacero obmedzovačov.

Patentované VSG používané väčšinou hlavných výrobcov dverí spĺňajú priemyselné normy stanovené Underwriters Laboratories, Warnock Hersey a Factory Mutual. Okrem splnenia mnohých priemyselných noriem bolo úspešne ukončené aj 3-hodinové testovanie protipožiarnej ochrany dverí.

Dotaz na produkt  

Ďalšie produkty v sekcii Oil brakes

Hydraulic Tow Bar Snubbers

Hydraulické nájazdové brzdy ITT Enidine Inc. poskytujú vlastnosti, funkcie a výhody na predĺženie životnosti závesných a podlahových dopravníkových systémov znížením podpornej sily prenášanej na vý...