Katalóg

KULLEN-KOTI GmbH

KULLEN-KOTI GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001

KULLEN-KOTI GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001

25.01.2023 03:01

Technické kefy bodujú ako mimoriadne všestranné nástroje v technológii odstraňovania otrepov.

Odihlovanie kefou sa považuje za jednu z najflexibilnejších a niekedy aj najekonomickejších metód mechanického odihlovania. Výrobcom a spracovateľom kovových a polymérnych polotovarov a komponentov ponúka možnosť odstraňovania otrepov, zaobľovania hrán a odstraňovania plechov, a to mimo zložitých procesov a systémov.

Viac informácií o našich kefách v technológii odstraňovania otrepov nájdete tu.

Zaujíma vás, ako sa dá odihlovanie kefami pomerne ľahko integrovať do existujúcich výrobných procesov a ako sa dá použiť aj na dosiahnutie presnosti v rozsahu µm?

Pri našich konzultáciách sa individuálne zaoberáme vašimi požiadavkami a želaniami.

Viac noviniek

Spoločnosť KULLEN-KOTI predstaví na veľtrhu Aluminium 2022 svoje transportné valce pre pece Transportné valce pre pece spoločnosti KULLEN-KOTI sú vybavené špeciálnymi drôtenými obrubami, ktoré sú odolné voči teplotám do 1 200 °C. Používajú sa na celom svete v horizontálnych linkách zariadení na tepelné spracovanie. Používajú sa po celom svete v horizontálnych linkách závodov na tepelné spracovanie, kde umožňujú presnú a povrchovo šetrnú dopravu hliníkových plechov a tabúľ. Na tohtoročnom veľtrhu ALUMINIUM v Düsseldorfe spoločnosť KULLEN-KOTI predstaví tento výnimočný typ kefy a poskytne informácie o mnohých možnostiach jej individuálneho doladenia. Spoločnosť nájdete v hale 7A v stánku D30.
Spoločnosť KULLEN-KOTI predstavuje kefové riešenia na automatizované odstraňovanie ostrých hrán
Spoločnosť KULLEN-KOTI dodáva kefové systémy pre mnohé profesie v stavebníctve