igus® GmbH

Produkty a služby od igus® GmbH (60)

e-chainsystems® alebo káblové žľaby sú v podstate stredové šnúry moderných strojov. Dodávajú energiu, dáta a signály a z toho dôvodu sú neustále v pohybe.
Odtienené káble
Pre tento produkt nie je k dispozícii opis v Slovenčina. Prečítajte si opis v angličtine alebo kontaktujte spoločnosť.
e-chainsystems® je stredová šnúra moderných strojov. Dodávajú energiu, dáta a signály a z toho dôvodu sú neustále v pohybe.
Väčšina aplikácií môže využívať náš štandardný rozsah produktov profilov C v montážnej konzole a svorky „chainfix“ šetriace miesto alebo môžu obsahovať jednoduché uvoľnenie napnutia pomocou upínacích...
Káble igus® určené na špeciálne použitie sú odolné voči oleju, voči UV žiareniu a zhášajú plameň. Vonkajší plášť je vyrobený z TPE.
Špeciálne káble
Opory na konci tyče a bloky hriadeľov od spoločnosti igus®: pevné a pohyblivé opory na konci tyče, bloky hriadeľov v rôznych dizajnoch a z rôznych materiálov.
Polymérové guľové ložiská xiros® sú guľové ložiská s jedným radom založené na DIN 625. Mazivo a bezúdržbové guľové ložiská pozostávajú zo štyroch komponentov: vonkajší krúžok, vnútorný krúžok, klietka...
Objímky klzných ložísk iglidur® sú bezúdržbové, kompatibilné s RoHS, bez maziva, odolné voči opotrebovaniu a elektricky vodivé.
Všeobecné vlastnosti puzdier ložísk iglidur® obsahujú: bezúdržbovosť, nulová potreba maziva, odolnosť voči korózii, vysoká odolnosť voči špine, vysoká presnosť rozmerov atď.
Guľové ložiská igubal® sa dajú použiť vždy, keď samonastavovacie ložiská ponúkajú výhody dizajnu alebo pomáhajú pri zjednodušení montáže.
Káble z optických vláken chainflex® sú gradientové káble z optických vláken pre náročné použitia, s vonkajším plášťom z PUR, odolné voči oleju a UV žiareniu.

Novinky

Žiadne novinky nie sú k dispozícii. Kontaktujte spoločnosť.
Adresa
Spicher Strasse 1 a
51147
Köln
Nordrhein-Westfalen
Nemecko
Typ spoločnosti
Výrobca
Exportné regióny
Celosvetovo
Certifikáty
DIN EN ISO 9001
Založenie
1964
Manažment
Frank Blase
Zamestnanci
1600

O igus® GmbH

Historie firmy igus začala 15.10.1964 ve dvojgaráži Güntera Blase v Kolíně nad Rýnem - Mülheimu. V prvních dvaceti letech jsme pracovali jako dodavatel složitých technických plastových součástí. V roce 1983 začíná s Frankem Blase soustředění na vlastní produkty - energetické řetězy a kluzná pouzdra - a také vybudování vlastního prodeje. V letech 1985 až 2014 se zvýšil počet našich zaměstnanců igus® ze 40 na více než 2150, a to po celém světě. I v dalších letech budeme investovat do svého růstu. Další příležitosti - díky moderním materiálům!